A Molnár és Bányai cégcsoport profi Stratégiai HR csapatába gyakornokot keres, győri munkavégzéssel.

Profi sokszínű szakmai tapasztalattal rendelkező mentorok, emberi és innovatív munkakörnyezet, stabil tulajdonosi háttér.
A Nyugat-magyarországi régió piacvezető számviteli szolgáltatója, több mint 100 munkavállalóval és folyamatosan bővülő szolgáltatási portfólióval folyamatos fejlődésben van. A Stratégiai HR Üzletág portfóliója unikális a piacon. Legyél te a következő kollégánk, karriered építését kezd el nálunk, jelentkezz hozzánk szakmai gyakorlatra.;
Feladatok:
  • Keresés-kiválasztás, employerbarnding, tréningek szervezése és lebonyolítása, HR üzletág fejlesztése
  • Jól hangzik? Ezekben mind aktívan közreműködhetsz nálunk!
Elvárások:
  • Kreatív vagy, agilis és proaktív.
  • Csapatjátékos vagy, de az önálló munka sem akadály.
  • Kommunikatív vagy, tudsz mások előtt beszélni és szereted a kihívásokat.
  • Kiismered magad az EXCEL útvesztőjében.
  • Előnyt jelent, ha beszélsz angolul vagy németül.
Amit kínálunk:
  • Aktívan részt vehetsz nálunk a szervezetfejlesztésben, kreatív ötleteiddel támogathatod a cég HR szervezetének felépítését.
  • Hasznos tagja lehetsz csapatunknak, ahol odafigyelünk rád és meghallgatjuk a véleményed.
  • Kifejezetten kérjük, hogy a közös munkában kritikai szemléletedet is hasznosítsad, hiszen több szem, többet lát.
  • Lehetőséget kapsz részt venni olyan projektekben, amelyek során akár maradandót is alkothatsz.
  • Innovatív és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz Győr belvárosának szívében.
  • Szakdolgozatod megírásában is szívesen segítünk, támogatunk, konzulensi feladatokat vállalunk.