Számviteli gyakornok

Profi sokszínű szakmai tapasztalattal rendelkező mentorok, emberi és innovatív munkakörnyezet, stabil tulajdonosi háttér.
A Számviteli Üzletág a cégcsoport húzó ágazata, rendkívül sokrétű, szakmailag is biztos lábakon áll és kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Legyél te a következő kollégánk, karriered építését kezdd el nálunk, jelentkezz hozzánk szakmai gyakorlatra.;
Feladatok:
  • Részt vehetsz a számviteli csoport munkájában, ahol elejétől a végéig rálátást biztosítunk neked a folyamatokra. Aktívan részt vehetsz a cégek könyvelésében, a különböző részfeladatokon keresztül belekóstolhatsz a könyvelő szakma rejtelmeibe. Célunk, hogy hasznosan teljen a gyakorlati időd, az itt megszerzett tudást a későbbiekben is hasznosítani tudd.
Elvárások:
  • Kreatív vagy, agilis és proaktív.
  • Csapatjátékos vagy, de az önálló munka sem akadály.
  • Kiismered magad az EXCEL útvesztőjében.
  • Előnyt jelent, ha beszélsz angolul vagy németül.
Amit kínálunk:
  • Hasznos tagja lehetsz csapatunknak, ahol odafigyelünk rád és meghallgatjuk a véleményed.
  • Lehetőséget kapsz részt venni olyan projektekben, amelyek során gyakorlati tudásra tehetsz szert.
  • Innovatív és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz Győr belvárosának szívében.
  • Szakdolgozatod megírásában is szívesen segítünk, támogatunk, konzulensi feladatokat vállalunk.